15 травня відбулась давно очікувана всіма подія – Всеукраїнський студентський фестиваль «Битва університетів 2016», який, за підтримки ректорату ЛНУВМтаБТ та депутата Львівської міської ради Любомира Босаневича, організували голова Профкому студентів та аспірантів Пилипів Мар’яна  та голова Колегії студентів Прайс Володимир.

Головною подією на фестивалі були спортивні веселі змагання між двома командами з нашого університету («Шах і мат» - капітан Олександр Гармата та «Underdog» - капітан Андрій Тибінка) та командою ЛНМУ ім.Данила Галицького (“Діти Гіппократа» - капітан Тарас Пацюрко). Конкурси були  організовані керівником відділу Профкому студентів по соціальній роботі  Пінчуком Андрієм з допомогою студентів-активістів – Кривошини Святослава, Михайлова Андрія, Кнігініцького Андрія, Рудюка Євгена та Мармуляка Богдана. На змаганнях команди проявили свою спритність, креативність, швидкість, силу, а головне – командний дух, що, на думку організаторів змагань, є дуже важливим навиком у студентів.

Переможцями фестивалю стала команда ЛНУВМтаБТ ім.С.З.Гжицького «Шах і мат» - Гармата Сашко, Райко Павло, Пристай Дмитро, Мармуляк Богдан, Овачук Тетяна, Хімчак Христина, Омельченко Богдана. Всі команди отримали грамоти за участь, смачні призи від спонсору фестивалю ТМ «Ласунка», а переможці – кубок.

Голова Колегії студентів факультету ветеринарної медицини Антон Фарафонов організував чудовий концерт, на якому виступили вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», народний чоловічий хор «Дзвін», народний ансамбль танцю «Підгір’я», народний оркестр «Намисто», студентка 4 курсу ФХТЕ Христина Гамкало, команда КВН «Скажені Кролики з Кентуккі» та інші. Ведучими концерту та всього фестивалю були неперевершені студенти нашого університету Озарків Андрій та Гурський Роман, які розважали гостей та підтримували команди. Технічну частину концерту забезпечували студенти-профкомівці Тарас Стасюк та Юрій Сачковський. Фото та відео зйомку здійснювала журналіст профкому – Дитюк Марія.

Також на території відбувались різноманітні майстер-класи – виготовлення квітів у техніці Кандзаші, розпис хною – мехенді, стрільба з лука і арбалета (Товариство збереження історичної спадщини «Галицький лев», м.Львів), катання на конях (школа верхової їзди «Каретний двір», м.Львів), прикрашання пряників та інші. Гості фестивалю могли зробити гарні весняні фотографії у хенд-мейд фотозоні, яку зробили Марта Карпяк та Роксолана Грендиш з допомогою профкомівців Лящук Валентини, Матвійчук Марії, Хімчак Христини, Коваль Вероніки, Овачук Тетяни, Гупало Ірини та інших. Гостей частували борщем, кулішем, шашликами, варениками, узваром, львівськими пляцками, морозивом та іншими смаколиками. Також на фесті можна було купити футболки з символікою університету. Ввечері всі присутні зібрались в теплому  колі для перегляду короткометражного фільму «Доторкнись і побач» режисера Тараса Дроня (Львів, 2013). Драма вразила глядачів і викликала вир емоцій та бурхливі оплески. 

Пізніше для всіх присутніх співав один з найпопулярніших львівських гуртів – дует RockOns, які виконували для гостей відомі пісні українських виконавців та авторські твори.  Більше про гурт ви можете дізнатися в їх спільнотах в соціальних мережах (http://vk.com/rockons_rmss). Хлопці, не дивлячись на холодну погоду, зігріли всіх своїми голосами.

Завершенням фестивалю став виступ фаєршоу-команди «Crowls» з м.Чернівці, яких запросили на «Битву університетів 2016» організатори фестивалю. Хлопці та дівчата продемонстрували номер у стилі стріт-денс (вуличний танець), капоейру (афробразильське бойове мистецтво з елементами танцю, музики і акробатики) та власне фаєр-шоу (видовище, об'єднуюче театр і вогонь). Хоч їх виступ і став завершенням фестивалю, проте був чи не найемоційнішою його частиною.

Організатори зазначають, що, не зважаючи на усі труднощі та помилки, фестиваль вдалося провести на досить високому рівні, просте наступного року сподіваємось зробити його ще кращим, насиченішим та цікавішим.

Комар Катерина, керівник інформаційного відділу Профкому студентів та аспірантів

load page 0.045818 second, load CPU 0.25