Найочікуваніша подія багатьох років – міс університету 2016, організована Профкомом студентів та аспірантів  та Колегією студентів, відбулася 18 травня в клубі Пікассо.

9 учасниць з різних курсів та факультетів змагалися за звання другої та першої віце міс та міс університету. Вони дефілювали в халатах, купальниках, вечірніх сукнях від спонсорів і танцювали в стилі черлідинг. Також дівчата відповідали на різноманітні питання від членів журі, демонструючи  свої інтелект та креативність.

В перервах між виходами учасниць для глядачів виступали студенти університету та запрошені гості.

Звання другої віце міс отримала Матвійчук Марія, першою віце міс стала Пиндиківська Христина, головну ж корону здобула студентка факультету економіки та менеджменту Федевич Ольга, яка продемонструвала свої розум та красу, а головне – ніжність та жіночність. Інші дівчата отримали звання Міс Посмішка, Міс Дружелюбність, Міс Артистичність, Міс Інтелект, Міс Бікіні, Міс Глядацьких симпатій, Міс Чарівність та Міс Витонченість. Всі дівчата отримали подарунки від спонсорів та стрічки зі званнями.

Після конкурсу на всіх присутніх чекала святкова дискотека, на якій дівчата змогли розважитися з друзями та відсвяткувати перемогу.


Комар Катерина, керівник інформаційного відділу Профкому студентів та аспірантів

load page 0.047248 second, load CPU 0.17