Вперше КУ "Запорізький обласний центр молоді" ЗОР за підтримки Міністерства молоді та спорту України протягом 29-31 травня провів в м. Запоріжжя Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Крок у майбутнє».

Основними завданнями проекту були перейняття досвіду у фахівців в сфері працевлаштування з різних областей України з подальшим його впровадженням; створення платформи для спілкування молодіжних працівників та лідерів України у сфері працевлаштування молоді; налагодження взаємодії між обласними молодіжними центрами праці та молоддю; напрацювання рекомендацій для вдосконалення роботи з працевлаштування молоді в Україні.
Захід зібрав молодіжних працівників та громадських активістів із Закарпатської, Дніпропетровської, Полтавської, Харківської, Чернівецької, Івано-Франківської, Волинської, Вінницької, Хмельницької, Київської, Львівської, Черкаської, Одеської, Кіровоградської та Миколаївської областей, а також молодь з о.Хортиця.
У даному фестивалі брали участь також і представники нашого університету – голова Профкому студентів та аспірантів Пилипів Мар’яна та голова Колегії студентів Прайс Володимир, які потрапили туди на конкурсній основі і були єдиними представниками з Львівської області.
Протягом трьох днів всі учасники напрацьовували та обговорювали пропозиції  та шляхи покращення ситуації молодіжного працевлаштування та кар’єрного росту. Вона стали учасниками  майстер-класів на теми: «Створення власного портфоліо/резюме», «Пошук роботи з подальшою співбесідою», «Професійна готовність молоді та роль волонтерської діяльності» . Також проводилася групова робота з підготовки резолюції щодо «Детермінантів оптимізації молодіжної політики у сфері працевлаштування молоді в Україні».

Також представники різних міст доповідали про обласні молодіжні центри праці, проводили профорієнтаційну роботу. Волонтери з нашого університету  виступили з презентацією про свій ВНЗ, створення нового факультету та нової спеціальності в ньому («Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» - вперше ліцензована в Україні), діючі студентські організації (Профком та Колегію), їхню роботу та заходи, які вони проводять для молоді.

- Такі заходи потрібно проводити , щоби більше навчати молодь і розвивати, - розповідає Мар’яна  Пилипів, - цей проект дав нам можливість почерпнути багато  знань, дуже важливих для молодих осіб, адже головною його темою було працевлаштування. А також маємо на меті  поділитись цими знаннями із нашими студентами, особливо з випускниками, адже це є незамінний досвід у побудові власної кар’єри.

Комар Катерина, керівник інформаційного відділу Профкому студентів та аспірантів

load page 0.045836 second, load CPU 0.05