Делегація ЛНУВМ та БТ імені С.З. Гжицького провела кілька незабутніх днів у гарному та мальовничому містечку Кам'янець-Подільський, де відбувся 18 Зліт  студентських лідерів аграрної освіти.

У старовинній частині міста нас зустріла красуня-фортеця, яка чарувала своєю величчю і захоплювала дух. Нам хотілося якнайшвидше потрапити туди на екскурсію, але за програмою в нас попереду ще були зустрічі і відкриття Зльоту.
Відповідальні координатори - Анатолій Володимирович Рудь,  Василь Іванович Дуганець і  Олександр Васильович Думанський стали нашими супутниками на час зльоту і зробили ВСЕ, щоб нам якнайкраще запам’яталися ці дні. Ми кажемо їм: «Велике дякую!».

Цікавою була концертна програма, особливо нам сподобались танцювальні колективи. Вони, як кажуть, «віддавались» сцені та публіці сповна.
А у наступні дні відбувались «битви» лідерів, адже сюди, як і щороку на Зліт в інші аграрні університети, приїхали найуспішніші, найсильніші студенти з кожного аграрного вишу України. Презентації, наукові доповіді, демонстрації - все це свідчило про розум, знання, кмітливість, студентську безпосередність кожного з учасників.
Другого дня відбулась екскурсія, яку ми з нетерпінням чекали, вона була захоплюючою і навіть трішки екстремальною. За це ми дякуємо нашому гіду пані Галині. 
Ну і закінченням  зльоту для нас стали вечеря та концерт в старій частині міста, в самому серці Кам’янця - фортеці. Наступного дня  ми вирушили в Хотин, за що також дякуємо нашим координаторам. Організувавши самі собі маленьку екскурсію, ми пізнали довгу та незабутню історію цього краю.  Перед дорогою  додому наші відповідальні зробили нам приємні та солодкі подаруночки на згадку.
Дякуємо за гарне проведення 18  зльоту, нові знайомства, зустріч давніх друзів та незабутньо проведений час.

Мар'яна Пилипів, голова профкому студентів та аспірантів ЛНУВМ та БТ імені С.З. Гжицького

load page 0.073901 second, load CPU 0.04