Ужгородський національний університет
ua en

Новини | Відео:Конференції

2013.01.25
ВІДЕО: ДЕНЬ СОБОРНОСТІ (спецрепортаж)

Про День Соборності в історії українського державотворення та його вивчення в Ужгородському національному університеті розповідають доктор історичних наук, професор Сергій ФЕДАКА, кандидат історичних наук,  Володимир  ПІПАШ та кандидат юридичних наук, Дмитро БЄЛОВ.

2012.12.20
ВІДЕО: Завдяки фахівцям УжНУ у дитячій поліклініці Ужгорода діятиме стоматкабінет. ФОТО. ВІДЕО

20 грудня завдяки стоматологічному факультету УжНУ та спонсорській допомозі в Ужгородській дитячій міській поліклініці відкрили стоматологічний кабінет, оснащений за сучасними вимогами.

2012.12.10
ВІДЕО: Баскетболісти УжНУ

Баскетбольний клуб "Ужгород" за крок до виходу до вищої ліги.

2012.11.26
ВІДЕО: Вибори ректора УжНУ

22 листопада в Ужгородському національному університеті відбулися вибори нового ректора.

2012.11.21
ВІДЕО: Ф. Ващук: "Перспективи розвитку УжНУ на найближчий час"

Занедбане господарство і застаріла матеріально-технічна база з одного боку, проте визначні наукові здобутки й унікальні дослідницькі фонди - з іншого.

2012.11.21
ВІДЕО: Федір Ващук розповів про музеї УжНУ

Найстаріший університет Закарпаття володіє унікальними стародруками, поміж яких є книги 700-річної давності. Федір Ващук розповів журналістам про намір створити окремий музей, де зберігатимуться подібні видання.

2012.11.21
ВІДЕО: Вибори в гуртожитках УжНУ

Мешканці з трьох гуртожитків Ужгородського національного університету не поспішали зробити свій вибір до обіду. Ближче до 13 години з понад тисячі двохсот студентів проголосувати прийшли більше сто шістдесяти.

2012.11.21
ВІДЕО: Студенти-журналісти УжНУ зустріли гостей зі Швеції

Європейський медіа-досвід для вітчизняних ЗМІ. Студенти Ужгородського національного університету відділення журналістики зустріли гостей зі Швеції. Тут відбувся завершальний етап проекту співробітництва шведського медіа-інститу і трьох університетів України: Київського державного, Черкаського та Ужгородського національного.

2012.10.03
ВІДЕО: Створення депутатської групи «Університет»

27 вересня на другому пленарному засіданні 14-ї сесії міськради створили депутатську групу «Університет», мета якої – представляти інтереси найбільшого вищого навчального закладу в Закапатській області – Ужгородського національного університету.

2012.09.25
ВІДЕО: Інформаційна миска

«Інформаційна миска» вже другий рік поспіль об’єднує викладачів та студентів усіх п’яти курсів кафедри журналістики УжНУ. Фестиваль молодого журналіста навчив як правильно «збирати» інформацію та наповнювати миску традиційним бограчем, який скуштувала й наша знімальна група.

1 2 3

Ужгородський національний університет, який заснований в 1945 році, є одним із класичних університетів України, акредитованих за IV (вищим) рівнем акредитації (сертифікат серії РД - IV №0753932).

Ректор - Ващук Федір Григорійович, доктор технічних наук, професор.

Гордість університету – могутній кадровий потенціал: 117 докторів наук, професорів, 557 кандидатів наук та доцентів, 11 лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки, 57 заслужених діячів науки, техніки, освіти, медицини та 4 членів-кореспондентів НАНУ і галузевих наук.

Вступна кампанія 2013

Увага! Початок програми військової підготовки

Ректор УжНУ, доктор технічних наук, професор Ф. Ващук і начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного генерал-лейтенант П. Ткачук підписали договір про військову підготовку за програмою офіцерів запасу.