Ужгородський національний університет

Прес-служба:

Дякуємо Вам, що знайшли час зайти на нашу інтернет-сторінку. Ми намагаємося робити так, щоб наведена тут інформація була Вам максимально корисною і достатньо наповненою.

Ви пишете статтю про Ужгородський національний університет і про все, що з ним пов’язано (як і матеріали інших журналістів, Ваш матеріал буде розміщений на нашому ресурсі).

Відправляйте Ваші матеріали, пропозиції та побажання, використовуючи:

  • поштову адресу: 88000, м.Ужгород, вул. Університетська 14/а, каб. 411, Прес-служба УжНУ,
  • факс: (03122) 64-35-43,
  • телефон: 095-647-09-24
  • електронну пошту: uzhnupress@mail.ru

Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

З усіх питань організації інтерв’ю з ректором та керівництвом УжНУ, офіційних коментарів тощо, надсилайте свій запит за цими ж реквізитами.

Звертаємо увагу представників засобів масової інформації на те, що правильне написання назви нашого вузу: Ужгородський національний університет або УжНУ

Наші партнери:

Студія фотографії 1908http://www.1908.com.ua/

Ужгородський національний університет, який заснований в 1945 році, є одним із класичних університетів України, акредитованих за IV (вищим) рівнем акредитації (сертифікат серії РД - IV №078987).

Ректор - Вегеш Микола Миколайович, доктор історичних наук, професор.

Гордість університету – могутній кадровий потенціал: 152 докторів наук, професорів, 500 кандидатів наук та доцентів, 11 лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки, 30 заслужених діячів науки, техніки, освіти, медицини та 4 членів-кореспондентів НАНУ і галузевих наук.

День знань

План заходів ДВНЗ «Ужгородський національний університет» до “Дня знань”

Місто над Ужем

Ужгородський національний університет розташований у чарівному куточку нашої країни, місті Ужгороді, назву якому дала річка, що протікає через обласний центр.

20 років незалежності України

План заходів з відзначення в ДВНЗ "Ужгородський національний університет" 20-ї річниці незалежності України